Розважальний сайт

Вітаю Вас Гость | RSS
Главная Контакты Карта сайта

Скрыть рекламный блок

Силки

АвторизацияЧат

Опрос

Оцените мой сайт


Допомога

Якщо вам подобаеться
цей проект то ви можете
розмістити цю кнопку,
тим самим домоможете
проекту.Просто скопіруйте ниже код.

Популярные тэги

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0» Зарег. на сайте
Всего: 93
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0
» Из них
Администраторов: 1
Модераторов: 0
Проверенных: 3
Обычных юзеров: 89
» Из них
Парней: 56
Девушек: 37


Анализ веб сайта

Знак зодіака, сузіря - Скорпіона - Астрономія, авіація, космонавтика - Реферати на Українській мові - Каталог файлов - Поздоровлення та привітання на все случаи жизни!
Будьласка натисніть нижще наведену картинку та силку.Зараніє Дякую!
АвторАвтор: Гость | ДатаДата: 21.05.2018


Майже над самою точкою півдня, лівіше Терезів, можна розрізнити сузір'я Скорпіона з червоним Антаресом (). Це сузір'я краще помітне в південних районах нашої країни.

Відповідно до грецького міфу, коли мисливець Оріон розсердив непорочну богиню Артеміду (богиню Місяця і покровительку полювання), він розбудила скорпіона для того, щоб він вжалив Оріона й умертвив його. З грецьких міфів Скорпіон і Оріон перенеслися на небо.

Пізніше римські астрономи частину сузір'я Скорпіона, що утворювало його клішню, сталі називати сузір'ям Терезів.

Антарес - червоний гігант, температура його поверхні близько 3300 ДО, а випромінює від майже в 1000 разів більше світла, чим Сонце. Світла потрібно майже 230 років, щоб долетіти до Землі. На відстані близько 3" від Антареса є супутник - блакитна зірочка 6,5m, що випромінює світла в 17 разів більше, ніж Сонце. Через значну різницю в блиску розшукати супутника Антареса в променях головної зірки нелегко, тим більше спробуйте зробити це, використовуючи шкільний телескоп зі збільшенням не менш 20 разів.

Зірка  Скорпіона складається з чотирьох зірок. На відстані близько 14" від головної гарячої білої зірки 2,6m знаходиться такий же гарячий супутник 5,1m. Крім того,  Скорпіона - спектрально-подвійна з періодом 6,8 доби. Нарешті, на відстані 0,8" вона має ще один, четвертий супутник 9,7m.

Сузір'я Скорпіона одне з найкрасивіших сузір'їв, що складаються з яскравих зірок. У центрі Скорпіона знаходиться сама яскрава зірка Антарес - навігаційна зірка. Відповідно до грецької міфології це той самий Скорпіон, що ужалив велетня Оріона і був захований богинею Герой на протилежної строне неба. Саме Скорпіона злякався Фаетон, коли вирішив прокотитися в колісниці по небу. Скорпіоном керує могутній і таємничий Плутон, соуправителем цього сузір'я є Марс.

Дуже багато людей з обережністю відносяться до представників цього знака, може це викликано з асоціацією Скорпіона з його земною твариною. Хочеться сказати, що немає поганих чи гарних знаків Зодіаку, просто є різні люди. Так, Скорпіони це завжди фаворити в усьому. Їхня холодність і стриманість просто зачаровує, а погляд Скорпіона не поплутаєш ні з яким іншим поглядом. Ока Скорпіона випромінюють гіпнотизм, а погляд проникає глибоко у вас, так що навіть дрібні деталі не вислизнуть від його погляду. Представники цього знака як ніхто іншої знають собі ціну. Їхня зарозумілість змінити неможливо. Компліменти не викликають у них емоцій, а на критику і на образу вони не реагують. Скорпіони про себе знають усі самі. Тому спілкуючись зі Скорпіонами будьте гранично уважні і коректні, зовнішній спокій може бути оманним. Скорпіон як айсберг,важко довідатися, що ховається під темною водою.Якщо ви хочете довідатися про себе чи правду скористатися радою звернетеся до Скорпіона, але знайте то що ви услишате вам може не сподобатися, він говорить голу правду. У роботі вони виявляють залізну волю. Вони борці і користаються будь-як засобами в досягнення наміченої мети. Є багато приємного в цих людях. Типовий Скорпіон нікого і нічого не боїться. Це вірні друзі, знайте якщо ви потрапили в лихо, ваш друг Скорпіон виручить вас, але якщо ваш ворог.

Скорпіона символізують його ноги і жало. Астрологи стверджують, що цей знак являє собою зображення відрубаного хвоста ящірки; у Древньому Єгипті він позначав ящірку, що коштує, із хвостом у виді стріли.

У деяких відносинах це найдужчий знак Зодіаку, тому що його хазяїни - Марс і Плутон. Як правило, Скорпіон прагне до самовдосконалення. Йому присущи сила волі, яскраві емоційні імпульси. Часто життя Скорпіона - боротьба з цими імпульсами, що неприпиняються, за те, щоб підкорити їх творчому цільовому початку і тримати під контролем.

Знак сексуальності; Скорпіон - жагучий коханець. Якщо пристрасть Скорпіона виходить з-під контролю, це приводить до ненаситної спраги володіння, до ревнощів, до насильства. До життя він ніколи не відноситься легковажно. Усе, що робить, робить серйозно. Його бажання - робити всі зовсім, що заважає йому покладатися на інші.

Розвиті типи - жагучі поборники справедливості. На противагу Овену, Скорпіон дуже стійкий, тому що він постійний знак. Нехтує слабість у собі й у людях, але може бути великодушним, співчувати, зробить усі, щоб допомогти. Але після цього чекає, що людина навчиться бути самостійним і буде сам про себе піклуватися.

Дипломатія - не його стихія. Його таланти в області науки великі, особливо у вивченні окультних явищ. Він не балакучий, і горі тому, хто розкриє його чи секрети заслужить його гнів. У боротьбі він не знає жалості і сам не чекає її.

Скорпіони сильні і міцні статурою, у них пронизуючий погляд, вони поширюють навколо себе щось містичне і випромінюють магнетизм. У Скорпіона гарна інтуїція, він вміє угадувати думки людей і легко може змусити їх проболтаться.

Його здійснення часто граничать з чудом. Він не знає страху смерті, тому що йому властиво містичне розуміння перевтілення "вмри і будь".

Його девіз: "Я жадаю, я алчу".

Найбільше сполучається з: Козеріг, Риби, Рак, Діва

Середня сумісність з: Терези

Менш всего сполучається з: Водолій, Овен, Лев, Стрілець

Під цим знаком породжені: Ломоносов, Вольтер, Паганини, Марія Антуаннета, Достоєвський, Клод Моне, М. Кюрі, Роден, Хлебников, Тургенєв, Вивьен Чи, Пикассо, Р. Кеннеді.

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Украинская Баннерная Сеть
    .::Все материалы размещенные на сайте пренадлежат их владельцам и предоставляются исключительно в ознакомительных целях.Администрация ответственности за содержание материала не несет и убытки не возмещает. По истечении 24 часов материал должен быть удален с вашего компьютера.Незаконная реализация карается законами РФ и Украины: "Об авторском и смежном праве". При копировании материала, ссылка на сайт обязательна!::.