Розважальний сайт

Вітаю Вас Гость | RSS
Главная Контакты Карта сайта

Скрыть рекламный блок

Силки

Календарь

«  Травень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Авторизация


Чат

Опрос

Оцените мой сайт


Допомога

Якщо вам подобаеться
цей проект то ви можете
розмістити цю кнопку,
тим самим домоможете
проекту.Просто скопіруйте ниже код.

Популярные тэги

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



» Зарег. на сайте
Всего: 93
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0
» Из них
Администраторов: 1
Модераторов: 0
Проверенных: 3
Обычных юзеров: 89
» Из них
Парней: 56
Девушек: 37


Анализ веб сайта

Куди пішли гроші Китаю - 9 Травня 2009 - Поздоровлення та привітання на все случаи жизни!
Будьласка натисніть нижще наведену картинку та силку.Зараніє Дякую!




Раздел: Економіка

Куди пішли гроші Китаю

АвторАвтор: nest | ДатаДата: 07.01.2025
Однією із найбільш обговорюваних останніх тем щодо економіки Китаю є сума 4,6 трл. юанів (майже $675 млрд.) призначена на збільшення обсягів кредитування в першому кварталі цього року. 

І в той же саме час ця новина викликає безліч питань. Очевидно, що більша частина наданих позик були направлені в економіку, але дотепер зовсім неясно куди безпосередньо пішли гроші. 

Звіт центрального банку про грошово-кредитну політику за перший квартал цього року вказує на нові деталі, які вносять якусь частку ясності. 

Деякі із цих деталей зовсім не є сюрпризом: контрольовані державою банки, зовсім очевидно, є лідерами в наданні кредитів. Іноземні банки, незважаючи на це, тримаються дуже непогано, навіть краще, ніж будь-де ще й не ідуть за прикладом своїх китайських колег в сфері збільшення обсягів кредитування. Кількість наданих позик іноземними інститутами скоротилася на 26,4 млрд. юань у першому кварталі цього року. 

Зрозуміло, банки були змушені під тиском держави "розставити правильно пріоритети". Але таке кредитування таїть у собі певні ризики. У цей момент банківське кредитування спрямоване в основному в урядові програми. 

Якщо не розглядати програми, направлені на стимулювання економічного зростання, попит на кредити не можна охарактеризувати як "сильний". Тільки 7,9% від нових середньо- і довгострокових кредитів було надано виробничим галузям економіки і 11,2% було виділено на розвиток ринку нерухомості, повідомляє WSJ. 

З одного боку, дані звіту можуть зменшити занепокоєння із приводу того, що збільшення банківського кредитування, по суті, є фінансуванням надмірного збільшення виробничих потужностей Китаю. З іншого боку, звіт показує, що багато підприємств Китаю усе ще перебувають у жорстких умовах виживання. 

Інвестиційні настрої щодо приватного промислового сектору залишаються слабкими. Малий і середній бізнес сильно постраждав від впливу фінансової кризи, і їх платоспроможний попит на кредити, а також здатність забезпечити фінансування падають, відзначив центральний банк. Банк підкреслив, що можливості малого бізнесу одержати субсидії обмежені, але конкретних даних щодо кількості позик у сектор центральний банк не надав. 

У підсумку, хоча центральний банк усвідомлює відношення довгострокових ризиків, викликаних зростанням кредитування, він все-таки буде підтримувати кредити на пільгових умовах з метою допомогти процесу відновлення економіки.



Другие новости на эту тему:

    Ифнормер
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Украинская Баннерная Сеть
    .::Все материалы размещенные на сайте пренадлежат их владельцам и предоставляются исключительно в ознакомительных целях.Администрация ответственности за содержание материала не несет и убытки не возмещает. По истечении 24 часов материал должен быть удален с вашего компьютера.Незаконная реализация карается законами РФ и Украины: "Об авторском и смежном праве". При копировании материала, ссылка на сайт обязательна!::.