Розважальний сайт

Вітаю Вас Гость | RSS
Главная Контакты Карта сайта

Скрыть рекламный блок

Силки

Авторизация


Чат

Опрос

Оцените мой сайт


Допомога

Якщо вам подобаеться
цей проект то ви можете
розмістити цю кнопку,
тим самим домоможете
проекту.Просто скопіруйте ниже код.

Популярные тэги

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0



» Зарег. на сайте
Всего: 93
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0
» Из них
Администраторов: 1
Модераторов: 0
Проверенных: 3
Обычных юзеров: 89
» Из них
Парней: 56
Девушек: 37


Анализ веб сайта

Школьные творы - Каталог файлов - Поздоровлення та привітання на все случаи жизни!
Будьласка натисніть нижще наведену картинку та силку.Зараніє Дякую!




Головна » Файли » Школьные творы

У розділі матеріалів: 98
Показано матеріалів: 81-90
Сторінки: « 1 2 ... 7 8 9 10 »

АвторАвтор: nest | ДатаДата: 22.12.2009

Чи замислювались ви над тим, яку роль у вашому житті відіграють ввічливі слова? Я — так. І ось що виявилося.

Якщо до людини звертаються ґречно, вона і сама буде ґречною з тобою. Су­діть самі.

У нас у класі є один хлопчик. Він увесь час говорить грубі слова. Не знаю, чому. Можливо, його батьки так розмовляють. Тоді мені шкода його. Мої бать­ки ніколи не вживають у розмові грубих слів.

АвторАвтор: nest | ДатаДата: 22.12.2009

На околицях мого міста багато лісів. У самому місті є великі красиві парки й сквери. Дуже часто там можна побачити білочок.

Восени ми із мамою гуляли в ботанічному саду. «Дивись, яка краса!» — рап­том зупинила мене мама. Була осінь, листя вже облетіло. Тонкими гілочками біля самої верхівки великого дерева стрімко пересувалася білка. Витягуючи тон­ке руде тільце, розпушивши хвіст, вона легко скакала з гілки на гілку, з одного дерева на інше. Здавалось, ось-ось не втримається, впаде. Нічого подібного!

АвторАвтор: nest | ДатаДата: 19.12.2009

Відкиньте ж гіршу частку свого серця

І з кращою живіть життям чистішим.

В. Шекспір

Споконвіку триває протистояння добра і зла — двох категорій, таких само протилежних, як життя і смерть, кохання і ненависть, світло і темрява, христи­янство і язичництво.

Здавалося б, ці поняття несумісні і можуть існувати лише як протиставлен­ня одне іншому. Але це не так. І добро, і зло співіснують у людській душі, роз­риваючи її на шматки.

 

В обіймах з радістю журба.

Одна летить, друга спиня...

І йде між ними боротьба,

І дужчий хто — не знаю я.

(Олексанр Олесь)

АвторАвтор: nest | ДатаДата: 19.12.2009

Виключити з життя дружбу все одно, що позбавити світ сонячного світла.

Цицерон

 

Однією з основних духовних потреб людини є спілкування. Спілкування з тим, кому можна довіряти, хто завжди зрозуміє та підтримає, на кого можна по­кластися у будь-якій життєвій ситуації. Саме таким і повинен бути справжній друг — щирим, відданим, порядним. У великому світі людині важко знайти собі такого друга, але ще важче — не втратити його через якусь дрібницю, не «роз­міняти» стосунки з ним. Справжнім є саме той друг, із яким разом пройшли і радощі, і печалі, і який і в радощах, і в печалях залишився поруч.

АвторАвтор: nest | ДатаДата: 19.12.2009

Рушай же з вірою до правди напрямки.

Л. Верлен

 

Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батька­ми, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання. Кожен відчуває, що йому легше «дається» і, отже, чому зможе присвятити життя. І тут найважливіше — не схибити.

 

Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять, що завгодно. (Дайте).

АвторАвтор: nest | ДатаДата: 19.12.2009

Куди поділися римляни? Рим стоїть на місці, Вічне місто зберігає витвори стародавніх часів, але римлянин не йде вулицями. Тут живуть італійці. Римлян нема: вони втратили свою латину, свою мову, змінили її на іншу, хоч і близьку, проте іншу — і народу не стало.

Нещодавно читав, що вчені спостерігали за людиною в момент смерті, і по­мітили, що цієї миті людина втрачає сім грамів ваги. І дійшли висновку, що то і є маса душі. Непомітна втрата, але то втрата життя. Так і римляни залишили по собі міста, винаходи, шедеври архітектури і мистецтва, наукові відкриття — усе, що складає «тіло» народу, але втратили душу...

АвторАвтор: nest | ДатаДата: 17.12.2009

Існує така легенда. Роздавав Господь свої ласки. Коли прийшла Україна, залишилася тільки пісня. Віддав Господь Україні пісню, і понесла вона її в народ. Ось чому українська пісня сама прекрасна у світі: вона від Бога. Коли звучить українська пісня, то співає душа народу:

«В піснях – і труд,  і даль походу.

І жаль, і успіх, і любов,

І гнів великого народу,

І за народ пролита кров!»

(М.Рильський)

Дійсно, в піснях вкладена вся доля українського народу. Важкою, суворою, трагічною була ця доля. Хіба можливо викреслити з історії нашого народу звірства, руйнування татарських і турецьких ханів? Її віддавали на поталу і Литві, і Польщі, Австрії, московським царям. Але піднімалися мужні, вольнолюбні люди – козаки, щоб врятувати рідну землю від поневолення. Народ не корився. Вся історія українського народу складається з мужньої боротьби за своє національне визволення, становлення державності. Селянсько-козацькі повстання, національно-визвольна боротьба українського народу в 20-30х роках ХVІІ ст., 1648-1657 рр., національно-визвольний рух 1930-1950 р. під приводом С. Бандери – це деякі сторінки цієї багатовікової боротьби.

АвторАвтор: nest | ДатаДата: 17.12.2009

Вiд чого ж залежить ота доля, отой шлях? Що це - Фатум? Чи, може, творiння рук людських?

Героїня повiстi О. Кобилянської "Царiвна" зумiла стати царiвною своєї долi. На жаль, це вдається далеко не всiм. I знов - вiд чого це таки залежить?

Думаю, вiд того, у чому людина вбачає сенс свого життя. Що робить головним: добро чи зло? Альтруїзм чи егоїзм? Звiсно, вибiр залежить i вiд умов життя, i вiд виховання, навiть трохи вiд генетичної спадковостi, але усе ж таки головним чином вiд власної волi людини.

Вiд цього вибору залежить, яке життя ми проживемо, вiд того, яким було життя - який слiд ми залишимо по собi. Про когось згадувати гидко. А при згадцi про iнших комусь стає теплiше на душi.

АвторАвтор: nest | ДатаДата: 17.12.2009

Рiдна українська мова - це основа нашої безмежно багатої культури. Класична українська лiтература, починаючи вiд Шевченка чи навiть ще й вiд Котляревського, показала нам приклад того, як треба ставитись до народної мови, цього ясного i справдi цiлющого для художника джерела. До велетнiв української нацiональної культури безперечно належать Тарас Шевченко, Iван Франко, Максим Рильський. Шевченко ввiбрав у себе могутнiй волелюбний дух українського народу. У своєму "Кобзарi" народний спiвець вiдобразив цiле море народного горя, невольницький поклик до помсти й порив до свободи, чарiвну красу української пiснi. Вогненною пiснею та вiщим словом повернувся поет до рiдної своєї України. Вiрнi традицiям великого Кобзаря, класики нашої лiтератури створили в цей час такi всесвiтньо вiдомi шедеври мистецтва слова, як соцiальнi повiстi й романи (Панас Мирний), драми й комедiї (I. Карпенко-Карий), поезiю i прозу (Iван Франко), громадянську лiрику i публiцистику (Павло Грабовський). Цi письменники боролися за чистоту й яскравiсть лiтературної мови, за високу художню майстернiсть.

АвторАвтор: nest | ДатаДата: 17.12.2009

"Україна - це тихі води і ясні зорі, зелені сади, білі хати, лани золотої пшениці, методові та молочнії річки...

Україна - розкішний вінок із рути і барвінку, що над ним світять золоті зорі...", - такими чудовими словами описав Степан Васильченко свій рідний край.

А й справді! Хто хоча б раз у житті бачив зелені гаї, вишневі сади, чув спів дзвінкоголосих птахів, зустрічався з працьовитими українськими людьми, милувався їхньою солов'їною мовою, той може гордитися, що побував у такому чудовому краї.



Украинская Баннерная Сеть
    .::Все материалы размещенные на сайте пренадлежат их владельцам и предоставляются исключительно в ознакомительных целях.Администрация ответственности за содержание материала не несет и убытки не возмещает. По истечении 24 часов материал должен быть удален с вашего компьютера.Незаконная реализация карается законами РФ и Украины: "Об авторском и смежном праве". При копировании материала, ссылка на сайт обязательна!::.